Ovdje ste:: Vijesti Iz Sapne Karaoke
 
 

Karaoke

Ispis
U organizaciji i prostoru Udruženja mladih „Korak“, održana je zabavna manifestacija „Karaoke šou“. Ova manifestacija takmičarskog karaktera po prvi put se organizira u Sapni, a privukla je pažnju velikog broja mladih sa prostora naše općine. Ciljna grupa ove manifestacije bili su mladi i učenici, odnosno  korisnici projekta „Sponzorisana djeca“, koji na prostoru općine Sapna provodi humanitarna organizacija World Vision.
 

Učešće u Karaokama uzelo je dvanaest takmičara iz reda učenika osnovne škole Sapna, Mješovite srednje škole Sapna, te mladih sa prostora naše općine. Ubjedljivo prvo mjesto osvojila je Amina Gušić učenica MSŠ Sapna, članica KUD-a Merak Sapna i novčanu nagradu od 100,00 KM, drugo mjesto studentica Mukadesa Mujić također članica KUD-a i nagradu od 60,00 KM, a treće mjesto Elvis Mustafić- Šulc i novčanu nagradu od 40,00 KM.


Održavanje ove manifestacije finansirala je humanitarna organizacija World Vision uz podršku Općine Sapna, kroz rad sa mladima.

Tekst i foto: Fatima G.
 
 
 
 

CB Login